FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Kurumsal
Hakkımızda

Türkiye'de bir ilke imza atan Fenerbahçe Spor Kulübü Fenercell markasıyla, 23 Şubat 2009 tarihinde faaliyete başlamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün GSM hizmeti Fenercell projesi, rekabetin sınırlı olduğu Türkiye mobil pazarına yeni bir açılım getirmekte ve öncü rol üstlenmektedir. Bir GSM operatörü ve bir spor kulübü işbirliği ile mobil dünya yeni bir platforma taşınmaktadır. Bu girişim ülkemizde hem spor dünyası hem mobil sektörü açısından ilkleri gerçekleştirmektedir. Mevcut telekomünikasyon mevzuatı gereği lisanslı bir sanal mobil operatörlük (MVNO) mümkün olamadığı için gelir paylaşım modeli ile işbirliği başlatılmıştır. Dinamik ve esnek bir modelle yola çıkılmış, mobil telekomünikasyon sektörünün hızına ve rekabetçiliğine uyum sağlamak ve ileride bir MVNO olarak sektördeki lider oyunculardan biri olmak vizyonu hedeflenmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, mobil telekomünikasyon sektöründe faaliyetlerini yüzde yüz sahibi olduğu Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında yürüterek ürünlerini Fenercell markası altında hizmete sunmaktadır. Klasik mobil konuşma ve SMS'i rekabetçi tarifelerle sunmanın yanında, teknolojinin elverdiği tüm imkanları kullanarak yaratıcı katma değerli servisleri de taraftarlarının hizmeti sunmaktadır. Katma değerli servisler sektöründe de sunacağı hizmetlerle, taraftarlarla olan gönül bağını sanal ortamda pekiştirmektedir.

Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.
Fenercell

Şükrü Saraçoğlu Stadı
Maraton Girişi 34724
Kızıltoprak Kadıköy İstanbul

Tüketici Şikayetleri

Fenercell Çağrı Merkezi: 444 0907