Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

Fenercell Hakkında

Türkiye'de bir ilke imza atan Fenerbahçe Spor Kulübü Fenercell markasıyla, 23 Şubat 2009 tarihinde faaliyete başlamıştır.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün GSM hizmeti Fenercell, Türkiye mobil pazarına yeni bir açılım getirmekte ve öncü rol üstlenmektedir. Bir GSM operatörü ve bir spor kulübü işbirliği ile mobil dünya yeni bir platforma taşınmıştır. Bu girişim ülkemizde hem spor dünyası hem mobil sektörü açısından ilkleri gerçekleştirmiştir.

Fenerbahçe Spor Kulübü, mobil telekomünikasyon sektöründe faaliyetlerini yüzde yüz sahibi olduğu Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında yürüterek ürünlerini Fenercell markası altında hizmete sunmaktadır. Mobil konuşma ve interneti rekabetçi tarifelerle sunmanın yanında, teknolojinin elverdiği tüm imkânları kullanarak yaratıcı katma değerli servisleri de taraftarlarının hizmeti sunmaktadır.

Fenercell, bir TT Mobil İletişim Hizmetleri A. Ş hizmetidir.

Bu hizmet TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sağlanmakta olup, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş sorumludur.

Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş. Fenercell

Zühtüpaşa Mahallesi Recep Peker Caddesi Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Kapı No:3A Kızıltoprak, Kadıköy-İstanbul 

Fenercell Çağrı Merkezi: 444 0907

ONLINE BAŞVURU
HEMEN BAŞVUR