FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Kurumsal Tarifeler
Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

Kampanya sadece numara taşıma, yeni aktivasyon veya faturasızdan faturalıya geçiş ile gelen yeni abone alımına açıktır. Mevcut faturalı müşterilerimize açık değildir.

Kampanya tarihleri nedir, indirim ne kadar geçerli olacak?

Kampanya 31.01.2018 tarihinden itibaren geçerlidir. Bu tarihler arasında ilgili taahhüdü veren müşteriler, 24 fatura dönemi tarifenin taahhütlü fiyatlarından faydalanabilirler.

Lansmana özel ilk 3 ay gelenlere 24 ay boyunca +1GB faydası hangi koşullarda geçerlidir?

31.01.2019 tarihinden 31.04.2019 tarihine kadar gelen müşteriler 24 ay boyunca tarifesine ek olarak +1GB faydasından yararlanabilir. Data sonraki aya devretmez.

Tarife ceza bedeli kuralları nelerdir?

Müşterilerin 24 fatura dönemi tarifede kalma sözlerini bozmaları durumunda (hat iptali, farklı bir operatöre hattın taşınması, faturasız bir tarifeye geçiş) tarifede kalınan süre içerisinde müşteriye yansıtılan indirim ceza olarak yansıtılacaktır.  Fenercell Kurumsal tarifesi içerisinde üst paketlere geçiş yapılması durumunda taahhüt bozulmaz, kaldığı yerden devam eder.

Taahhüt verme kanalları nelerdir?

Aktivasyon işlemi esnasında tanımlanabilir. Müşteri Hizmetleri üzerinden ya da SMS ile ( «SOZ» yaz 5555’e gönder) tarifeye taahhüt verebilirler.