FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturalı Faturasız Hat İşlemleri
Hat İşlemleri

Hat Devir Almak İstiyorum. Ne Yapabilirim?
Hat devir işlemi için başvurularınızı Fenercell Mağazalarına yapmanız gerekmektedir.

Hat Devri Yaparken Tanımlı Paketlerime Ne Olur?
Hat devri işlemi sonrasında tanımlı olan paketler iptal olmaktadır. Paketler/servisler eski müşterinin talebi ile tanımlandığından, hattı devir alan kişinin istediği paketleri hattına tanımlatması gerekmektedir. Paket/servis tanımlamalarınızı Online İşlemler Merkezi'nden veya Fenercell Mağazaları aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hattımın Numarasını Nasıl Değiştirebilirim?
Faturalı Hatlar İçin Numara Değişikliği
22 Ekim 2015 itibari ile numara değişikliği işleminin ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 20TL'dir. Bu ücret yeni numara için gönderilen ilk faturaya yansıtılır.

Hat alındıktan sonra ilk fatura kesilmeden numara değişikliği yapılırsa numara değişikliği ücreti eski numaraya çıkan faturaya yansıtılır.

Numara değişikliği işlemi Fenercell Müşteri Hizmetleri, Fenercell Bayileri, Online İşlem Merkezi aracılığıyla bir fatura döneminde 1 kez yapılabilir.
22 Ekim 2015 itibari ile numara değişikliği işleminin ücreti faturalı hatlar için KDV ve ÖİV dahil 20TL olacaktır.

Faturasız Hatlar İçin Numara Değişikliği
12 Kasım 2015 itibariyle, işlem ücreti vergiler dahil 20 TL'dir. İşlemin gerçekleşmesi için hatta işlem tutarı kadar bakiye TL bulunması yeterlidir.

Faturasız hatlar için numara değişikliği işlemi ayda 1 kez yapılabilir.

Numara taşıma işlemi ile Fenercell’e gelen müşterilerimiz, 6 aylık süre sonrasında numara değişikliği yaptırabilirler.

Hattımı Aramalara Kapatmak İstiyorum, Ne Yapabilirim?
Hattınızı aramalara kapama işlemini Fenercell Mağazaları aracılığıyla veya Fenercell Müşteri Hizmetleri’ne Fenercell hattınız sabit hat ya da diğer operatörlerden 444 0 907 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fenercell Hattımı Başka Bir Kişiye Nasıl Devredebilirim, Bu İşlem İçin Ücret Öder Miyim?
Hat devir işlemi için başvurularınızı Türk Telekom Mağazaları ve Fenercell Mağazalarına yapmanız gerekmektedir. Devir talebinde, devralan ve devreden olmak üzere her iki tarafın devir formunu doldurup imzalaması gerekmektedir. Devreden sadece kimlik fotokopisini bırakırken devralan yeni abonelik için gerekli evrakları ibraz etmeli ve abonelik sözleşmesi doldurmalıdır.

Bu işlem ücretsizdir. Devralan abone, yeni abonelerin faturasına yansıtılan İlk Tesis Özel İletişim Vergisi, Telsiz Ruhsatname Ücreti ve aylık Telsiz Kullanım Ücreti vergilerini ödemekle yükümlü olacaktır.

Hattımı İptal Ettirmek İçin Ne Yapmam Gerekiyor?
Hat İptal talebinizle ilgili, Fenercell Müşteri Hizmetleri’ne Fenercell hattınızla sabit hat ya da diğer operatörlerden 4440907 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hat iptal talebinizi Fenercell Mağazaları aracılığıyla (kimlik fotokopiniz üzerine talebinizi, iptalini istediğiniz telefon numarasını/numaralarını ve bir adet sabit, bir adet cep telefonu irtibat numaranızı yazarak) iletebilirsiniz.

Hattım İptal Olmuştu, Yeniden Açmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?
İptal edilen faturalı ve faturasız hatlar, hat iptal tarihinden itibaren 1 yıl boyunca hat sahibi tarafından yeniden alınabilmektedir. Hattın 1 yıllık süre içinde yeniden alınabilmesi için, hat sahibinin bir Türk Telekom bayisini ziyaret ederek abonelik sözleşmesi doldurması ve gerekli belgeleri iletmesi yeterlidir.

Faturalı hat aboneliği için gerekli evraklar için tıklayınız.
Faturasız hat aboneliği için gerekli evraklar için tıklayınız.

Size ait bir hat iptal olduktan sonra 1 yıl içerisinde yeniden almak istediğinizde, yeni hat aboneliğinde olduğu gibi sizin adınıza devlete ödenen İlk Tesis Özel İletişim Vergisi, Telsiz Ruhsatname Ücreti ve aylık Telsiz Kullanım Ücreti vergilerini ödersiniz.

Hattımın Üzerine Kayıtlı Olduğu İsmi / Ünvanı Değiştirmek İstiyorum. Bu İşlem İçin Herhangi Bir Ücret Öder Miyim?
Hattınızın kayıtlı olduğu isim/ünvan değişikliği durumunda herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Hattımın Numarasını Değiştirdiğimde Bu İşlem İçin Ücret Öder Miyim?
Faturalı ve Faturasız hatlar için numara değişikliklerinde, 20 TL‘lik numara değiştirme ücreti ödenmektedir.

SIM Kartımı Yenilemek / Değiştirmek İstiyorum. Bu İşlem İçin Ücret Öder Miyim?
Sim Kart yenilemelerinde/değişikliklerinde, tavsiye edilen Sim Kart ücreti 8 TL’dir. Değişiklik ücreti Sim Kart türüne ve değişim sebebine göre değişiklik gösterebilir.