Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

Hattımı iptal ettirmek için ne yapmam gerekiyor?

Hat iptali ile ilgili 444 0 907 numaralı Fenercell Müşteri Hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Online İşlem Merkezi’nden hat iptali ile ilgili sadece ön başvuruda bulunabilirsiniz.

Hattınızı iptal ettirmek istediğinizde, işlem yapmak istediğiniz numara yanınızda iken Fenercell Müşteri Hizmetlerimizi arayarak talebinizi iletebilir veya yazılı başvurunuzu Türk Telekom Ofis ve Mağazaları, e-posta, faks, KEP adresimiz veya turkiye.gov.tr e-devlet sitesi kanallarından biri ile tarafımıza iletebilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimizden talebinizin alındığı veya yazılı talebinizin şirketimize ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde hattınızın iptali gerçekleşecektir.

Size en yakın Türk Telekom Ofis ve Mağazalarına gelerek Şahsen veya Vekaletname ile hat iptal başvurusunda bulunmak isterseniz; Şahsen başvuruda, hat iptal formu doldurup imzalamanız yeterlidir. Kimlik belgeniz kontrol edilerek başvurunuz alınacaktır.

Vekil aracılığı ile yapılacak başvuruda, vekaletnamede özel yetki gerekmektedir. Yapılacak hat iptal işlemin belirtilmesi ya da Telekomünikasyon şirketleri ile her türlü işlem yapılması için yetki verildiğinin açıkça belirtilmesi gerekmektedir. Vekil kimlik belgesi kontrol edilerek hat iptal başvurusu alınacaktır.

Fax yoluyla hat iptal başvurusunda bulunmak isterseniz, Kimlik fotokopinizin üzerine talebinizi, iptalini istediğiniz telefon numarasını/numaralarını ve güncel iletişim bilgilerinizi yazıp imzalayarak 0212 4786898 numarasına faks gönderebilirsiniz.

E-posta yoluyla hat iptal başvurusunda bulunmak isterseniz, kimlik fotokopinizin üzerine talebinizi, iptalini istediğiniz telefon numarasını/numaralarını ve güncel iletişim bilgilerinizi yazıp imzaladıktan sonra taratarak sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinizden evrakmobil@turktelekom.com.tr adresimize gönderebilirsiniz. E-posta yolu ile yapılan başvuruların sistemlerimizde kayıtlı e-posta adresinizden yapılması gerekmektedir. E-posta adresiniz kayıtlı değil veya güncellenmesi gerekiyor ise öncelikle Türk Telekom Müşteri Hizmetleri veya Türk Telekom Ofis ve Mağazalarımızdan bilgi güncellemesi yapmanız gerekmektedir.

KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) adresiniz varsa kimlik fotokopinizin üzerine talebinizi, iptalini istediğiniz telefon numarasını/numaralarını ve güncel iletişim bilgilerinizi yazıp imzaladıktan sonra taratarak ttmobil@hs03.kep.tr adresimize gönderebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz turkiye.gov.tr e-devlet kapısından da başvuruda bulunabilirsiniz.​

ONLINE BAŞVURU
HEMEN BAŞVUR