Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

Fenercell Öncelikli Bilet Kampanyası Hakkında

Fenercell Öncelikli Bilet Kampanyası

  • Faturalı Fenercell müşterileri,  Fenerbahçe’ın ev sahibi olduğu Futbol karşılaşmalarında  www.passo.com.tr üzerinden alacakları karşılaşma biletlerinde, öncelikli bilet alma kampanyasından faydalanacaktır.
  • Öncelikli bilet hakkından yararlanmak isteyen müşterilerimizin, Fenerbahçe’ye ait geçerli bir Passolig Karta (E-Bilet) sahip olmaları, FIFA, UEFA ve TFF’nin maça giriş kurallarına uyması gerekmektedir. Maça giriş kuralları için ilgili maçın www.passo.com.tr web sitesi üzerindeki sayfası kontrol edilmelidir.
  • Bilet almak isteyen müşteriler www.passo.com.tr’ye girerek, Fenerbahçe’ın ev sahibi olduğu maçı seçmeli, satın al butonuna tıklayarak, açılan Üyelik / Kampanya Tipi sekmesinden Fenercell Öncelikli Bilet kampanyasını seçip, GSM No alanına telefon numaralarını girerek bileti satın almalıdır. (Örnek ekran görüntüleri aşağıdadır.)
  • Biletlerin ne zaman öncelikli olarak satışa / genel satışa sunulacağı Fenerbahçe tarafından kendi iletişim kanalları üzerinden bildirilecektir. Maç özelinde Fenerbahçe’nin belirttiği kurallar ve kısıtlar gereği sınırlı sayıda bilet alınabilecektir, kaç bilet alınabileceği maça göre değişmektedir ve her maç öncesinde Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından ilan edilecektir.
  • Bilet ücretleri kulüp tarafından belirlenir ve maç özelinde değişiklik gösterebilir, Fenercell müşterilerine bilet ücretlerinde herhangi bir indirim uygulanmaz.
  • Fenerbahçe’nin öncelikli olarak satacağı bilet adetleri ilgili maça / sezona / turnuvaya / ilgili maç için satılabilecek bilet sayısına göre değişebilir, Türk Telekom ve Fenerbahçe, Fenercell kullanıcılarına bilet alma hakkını garanti etmez.
  • Bilet alan kişi, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunda yer alan hükümleri bildiğini ve kabul ettiğini, 6222 sayılı yasa ile futbol disiplin hukukunun yasakladığı davranışlarda bulunmamayı kabul ve taahhüt eder.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş'de ve Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. ve Tic.  A.Ş.’de saklıdır.
ONLINE BAŞVURU
HEMEN BAŞVUR