+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturasız Paket
Muhteşem Paketler

 

Taraftarlarımıza özel pakete yeni gelene faturasız Muhteşem Paketler 6GB, 12GB ve 20GB cepten internet seçenekleri ile Fenercell’de! Paketten faydalanmak için öncelikle faturasız Şampiyon Tarife - Fenercell hattına geçiş yapmanız gerekmektedir. 

Muhteşem Paketler ile Fenercell’lilere 6GB, 12GB ve 20GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 100 SMS sunuyoruz.

Üstelik, taraftar hatlarla sınırsız konuşma avantajı ile! 

 

 

Muhteşem 6GB Paketi

Muhteşem 12GB Paketi

Muhteşem 20GB Paketi

Paket İçeriği

750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
6GB

750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
12GB

750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
20GB

Paket Ücreti

44 TL/Ay

57 TL/Ay

72 TL/Ay

Kayıt Kısa Kod

MUHTEŞEM 6GB yaz 5555'e gönder

MUHTEŞEM 12GB yaz 5555'e gönder

MUHTEŞEM 20GB yaz 5555'e gönder


Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

* Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma faydası tüm faturalı ve faturasız taraftar hatları arasında geçerlidir.

Hemen Paketi Alın

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

Taraftarlarımıza özel sunduğumuz faturasız taraftar paketlerindeki abonelerimiz;
Muhteşem 6GB Paketine geçmek için MUHTEŞEM 6GB,
Muhteşem 12GB Paketine geçmek için MUHTEŞEM 12GB,
Muhteşem 20GB Paketine geçmek için MUHTEŞEM 20GB, yazıp 5555'e SMS göndererek, paketi satın alabilirler.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak, Fenercell, Şampiyon tarifeye gelen müşteriler için Muhteşem 6GB Paketi’nin fiyatı aylık 44 TL, Muhteşem 12GB Paketi’nin fiyatı aylık 57 TL, Rakipsiz 20GB Paketi’nin fiyatı aylık 72 TL’dir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS, Müşteri Hizmetleri veya satış kanalları aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Muhteşem 6GB Paket iptali için İPTAL MUHTEŞEM 6GB, Muhteşem 12GB Paket iptali için İPTAL MUHTEŞEM 12GB ve Muhteşem 20GB Paket iptali için İPTAL MUHTEŞEM 20GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. 5555’e gönderilen SMS’ler ücretsizdir. İptal durumunda verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell, GSMobile ve Konyasporcell numarası ise, numaranın tekrar belirtilen tarifelere taşındığı tarih ile numaranın belirtilen tarifelerden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.Fenercell paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ücretlendirme Periyodu

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır. Fenercell fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TL Yükleme Bilgisi

 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

SMS Aktivasyon

Paket

Kayıt

Kalan Sorgulama

Paket İptali

Muhteşem 6GB Paketi

MUHTESEM 6GB yaz 5555'e gönder

KALAN MUHTESEM 6GB yaz 5555'e gönder

IPTAL MUHTESEM 6GB yaz 5555'e gönder

Muhteşem 12GB Paketi

MUHTESEM 12GB yaz 5555'e gönder

KALAN MUHTESEM 12GB yaz 5555'e gönder

IPTAL MUHTESEM 12GB yaz 5555'e gönder

Muhteşem 20GB Paketi

MUHTESEM 20GB yaz 5555'e gönder

KALAN MUHTESEM 20GB yaz 5555'e gönder

IPTAL MUHTESEM 20GB yaz 5555'e gönder

Ücretlendirme Detayları

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.