FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Alıma Kapatılan Tarifeler
Kombine Tarife

Ayda sadece 75 TL'ye her yöne 2.000 dakika+ 2.000 SMS + 2 GB Interneti içeren çok avantajlı tarife!

11.01.2019 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır. 

Aylık Ücret 75 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 2.000 dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Adedi 2.000 SMS
Aylık Ücretsiz Yurtiçi Cepten İnternet Kullanımı 2 GB
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 56,75 Kr / dk
Ücretsiz SMS'ler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 40,75 Kr / SMS
Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı Bittikten Sonra Yurtiçinde 0.00492 Kr / KB

 • Tarife kapsamında 2.000 yurtiçi her yöne dakika, 2.000 yurtiçi her yöne SMS ve 2 GB cepten internet kullanımı sunulacaktır.  
 • Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma yoluyla yapılan kayıtlarda, yeni hat tesisi ve mevcut tarifelerden geçiş yoluyla yapılan kayıtlar için 75 TL'dir.  
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.  
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS'ler ile cepten internet kullanım hakları fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
 • Aylık yurt içi her yöne 2.000 dakikayı aşan yurtiçi aramalar 60 Kr/dk üzerinden ücretlendirilir.  
 • Aylık yurt içi her yöne 2.000 SMS'i aşan yurtiçi SMS gönderimleri 60 Kr/SMS üzerinden ücretlendirilir.  
 • Aylık yurt içi 2 GB cepten internet kullanımını aşan yurt içi cepten internet kullanımları 0.00492KR/KB üzerinden ücretlendirilir.  
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.
 • Yurt içi her yöne 2000 dakika görüşme süresi görüntülü aramalarda da kullanılabilir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde ve web üzerinden SMS gönderimlerinde kullanılamaz.  
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz yurt içi veri kullanımı Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.  
 • Tarifenizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Türk Telekomünikasyon A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.  
 • Kombine hediyesi yoktur.


Kombine Tarife için Türk Telekom mağazaları ve stadda bulunan Fenercell-Fenernet mağazasına başvurabilirsiniz.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer  operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci  yönlerini kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan,  ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları  ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
Tarifenizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Türk Telekomünikasyon A.Ş.  fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

** Yurt içinde Fenercell hatlarından yapılan 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.