+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturalı Tarife
Fenercell Rakipsiz 25GB Tarifesi (Forma Hediyeli)

Fenercell’in çok avantajlı 25GB’lık Rakipsiz Tarifesi ile konuşarak forma hediyesinden faydalanmak için hemen başvurun.

 

Tarifeye online başvurmak için tıklayınız.

 

Fenercell Rakipsiz 25GB
Tarife İçeriği 1000 DK
250 SMS
25GB cepten internet
İlk 12 Fatura Dönemi Taahhütlü Tarife Ücreti* (Numara taşıma, yeni hat aktivasyonu ve faturasız tarifelerden geçiş için geçerlidir) 65 TL *
İkinci 12 Fatura Dönemi Taahhütlü Tarife Ücreti** (Numara taşıma, yeni hat aktivasyonu ve faturasız tarifelerden geçiş için geçerlidir) 73 TL *
Taahhütsüz Tarife Ücreti (Numara taşıma, yeni hat aktivasyonu ve faturasız tarifelerden geçiş için geçerlidir) 95 TL *
Grupiçi Ücretsiz Yurt İçi Görüşme Süresi*** Sınırsız
İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi 250MB / 15TL
Dakikalarınız Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi 68,69 Krş / Dk
SMS'leriniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi 49,38 Krş / SMS
MMS Ücreti 1,25 TL / MMS

*Belirtilen fiyatlar, faturalı tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ilk 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

**Belirtilen fiyatlar, faturalı tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel müşterilerimiz için ikinci 12 fatura dönemi geçerli olacak fiyatlardır.

12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vererek taahhütlü fiyatlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz, SOZ yazıp 5555'e SMS gönderebilirler. 12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz tabloda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden faydalanırlar. Detaylar için Taahhüt Detayları bölümünü inceleyebilirsiniz.

***Grupiçi taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma tanımına Fenercell, GSMobile, Konyasporcell, Bursasporcell, Izmircell, Kafkafcell, Taraftarcell, Samsuncell, Barcelona, Gözgözcell tarifeleri dahildir.

Hemen Tarifeye Geçin

Fenercell Mağazalarına veya Türk Telekom mağazalarına gelerek ya da www.fenercell.com adresinden online başvuru yaparak Rakipsiz Tarifelere geçiş yapabilirsiniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Rakipsiz 25GB Tarifesi her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 25GB cepten internet, taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma, Whatsapp'tan sınırsız mesajlaşma, 5GB Sosyal Medya kullanımı içermektedir. 5GB sosyal medya kullanımı, Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter içindir.
 • Rakipsiz 25GB Tarifesine kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • İlgili faydaların tüketilmesi durumunda aşağıdaki tabloda yer alan yurt içi ücretleri geçerli olacaktır.

 

YURT İÇİ AŞIM

KONUŞMA

68,69 Kr/DK

SMS

49,38 Kr/SMS

MMS

1,25 TL/MMS

İNTERNET

250 MB/15 TL


 • Tarifenize ek paketler satın alarak, aşım ücretlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ek paket seçenekleri için cep telefonunuzdan *120# tuşlayıp arama tuşuna basınız.
 • Rakipsiz 25GB kapsamında sunulan cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde, paket aşım ücreti her 250 MB için 15 TL olacak şekilde uygulanacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde tarife kapsamında internet paket aşım ücreti olarak maksimum 60 TL ücret yansıtılacak, bu ücrete ulaşan müşterilerin internet erişimi fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Sosyal medya yönüne geçerli ek data hakları sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Youtube ve Twitter’da geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • WhatsApp sınırsız mesajlaşma hakkı, WhatsApp uygulamasının mesajlaşma, fotoğraf, video, ses dosyası, sesli mesaj uygulamaları ve WhatsApp uygulamasının desteklediği bütün dosya gönderimlerini kapsar. WhatsApp uygulamasının konuşma hizmetini kapsamaz.
 • WhatsApp uygulaması üzerinde paylaşılan bir dış link ile ulaşılabilecek her türlü internet içeriği ( Web sayfaları, Youtube videoları, Google maps gibi lokasyon servisleri...vb) üzerinden oluşturulacak internet kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Abonelerin Blackberry APN üzerinden ya da herhangi bir VPN uygulaması ile sağlayacakları internet bağlantısı ile yapılacak WhatsApp kullanımları tarife kapsamında verilen kullanım hakkına dâhil değildir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme 68,69 Kr/Dk'dır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Rakipsiz 25GB Tarifesi için 18.12.2020 tarihi itibariyle tarifelere kayıt olan müşterilerimiz, yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş sayılır.  Herhangi bir ek işlem yapmadan yurt içinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve SIM kartı 4.5G'ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır.
 • Tarifeler kapsamındaki ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 49,38 Kr'tur.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakika, SMS ve cepten internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için  tıklayınız.
 • Rakipsiz 25GB tarifesine 18.12.2020 tarihi itibariyle kaydolacak müşterilerden son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrollü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için tıklayınız.
 • KDV ve ÖİV dahildir.

Taahhüt Detayları

 • Tarifeden taahhütlü aylık ücret ile yararlanmak için Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir. SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimleri taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12+12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • 12+12 olacak şekilde 24 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, devreden, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapan veya Fenercell faturalı tarifeleri dışında SIM kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturasına her 12 dönemlik taahhüdü ayrı ayrı baz alınacak şekilde taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 dönem içerisinde yararlanılan indirimler toplamı ile ilk 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İkinci 12 fatura dönem taahhüdü içerisinde yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü taahhüdün bozulması durumunda ilk 12 fatura dönemi içerisinde yararlanılan indirimlerden kaynaklı cayma bedeli yansıtılması söz konusu olmayacak, sadece ikinci 12 fatura döneminde yararlanılan indirimler toplamı ile ikinci 12 dönem baz alınacak şekilde kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olan tutar cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda abonelere bilgilendirme SMS'i gönderilecek olup, taahhüdünü iptal etmeyen müşterilerin taahhüdü ikinci 12 dönem de devam edecektir.  İlk 12 dönemlik taahhüdün sonunda bilgilendirme SMS'ini yanıtlayarak ya da yukarıda iletilen nedenlerden ötürü taahhüdünü iptal eden müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacak ve taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan Fenercell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmayan bir Fenercell faturalı bir tarifesine geçiş yapan abonenin, taahhüdü 12. dönem sonuna kadar devam edecek olup, 12. Dönem sonunda cayma bedeli yansıtılmayacak, ancak yeni tarifesi kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunmadığından ikinci 12 dönemde taahhüdü devam etmeyecektir.
 • 12 + 12 olacak şekilde toplamda 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan Fenercell faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhüt verip, taahhüdünün ilk 12 dönemi içerisinde kurgusu kapsamında 12 + 12 taahhüt opsiyonu bulunan bir Fenercell faturalı bir tarifesine geçiş yapan aboneye, cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapmaları, hattın iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, devretmeleri, Şirketimizce sunulan faturasız tarifelere geçiş yapmaları veya Fenercell faturalı tarifeleri dışında SIM kart değişikliği gerektiren tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. 
 • Taahhütlü ücretler 12+12 fatura dönemi boyunca Fenercell faturalı mobil tarifelerinde kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır.
 • 5555'e SMS göndererek taahhüt veren müşterilerimizin gönderdikleri taahhüt Onay SMS'leri için 2TL SMS ücreti alınmaktadır.

Forma Hediye Kampanyası

 • Rakipsiz 25GB Tarifesine geçiş yapan ve 12+12 taahhüt vermiş olan müşteriler hediye forma kampanyasından faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler tarifeye geldikleri ilk 30 gün içerisinde FENER FORMA yazıp 5555'e SMS göndermek suretiyle kampanyaya katılım için başvuruda bulunabilecektir. İlgili kampanyaya katılım için müşterilere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS’e FENER FORMA ONAY yazarak cevaplayarak tarifede 24 ay kalma sözü veren müşteriler forma hediyesinden faydalanabileceklerdir.  Kampanya kaydının başarısız olması durumunda da SMS ile bilgi verilecektir. Onay SMS’i 2TL’dir.
 • Kampanyaya katılımı başarılı olan müşteriler Türk Telekom Müşteri Hizmetleri tarafından aranılarak adres bilgileri alınacak, alınan bilgiler Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş’ne iletilecektir. Formalar verilen adreslere, Fenerbahçe İletişim Hizmetleri San. Tic. A.Ş. tarafından kargo yoluyla ulaştırılacaktır.
 • Katılımcı, görüşme esnasında istediği forma bedenini ve gönderim yapılacak adres bilgisini bildirmelidir. Görüşme esnasında bildirilmiş olan beden ve adres bilgisi sonradan değiştirilemez.
 • Görüşme sırasında hediye forma teklifine olumlu şekilde geri dönüş yapmayan katılımcılar hediye forma haklarını kaybeder ve başvuruları geçersiz sayılır. Yeni bir başvuru ve hediye forma işlemi yapılmaz.
 • Kampanyaya katılarak, 24 fatura dönemi boyunca Şirketimizce sunulmakta olan Fenercell Rakipsiz 25GB tarifesinde kalma sözü verip formadan bedelsiz olarak faydalanan, fakat 24 fatura dönemi taahhüt süresi içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve ya faturasız tarifelere (SIM kart değişikliği gerektiren ya da gerektirmeyen) geçiş yapan  müşterilerimizin taahhütleri iptal olacak ve Fenerbahçe forması bedeli (289TL) ile kalan ay tarife bedelleri kıyaslanarak müşterinin lehine olan miktar toplam olarak müşteriye yansıtılacaktır.
 • Gönderilecek kargonun iptali, gecikmesi, kaybolması gibi durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş, Fenerbahçe İletişim San. Tic. A.Ş ve Yetkili Satış Kanalları sorumlu tutulamaz.
 • Müşterilerin kampanya boyunca 1 katılım hakkı bulunmaktadır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş ve Fenerbahçe İletişim San. Tic. A.Ş’de saklıdır.
 • Forma görseli temsilidir.
 • Fenercell forma hediyeli rakipsiz tarifeye geçerek SMS göndererek forma hediyesinden faydalanacak müşterilere  gönderim 1 ay ile sınırlıdır. 

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve Ses haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler dakika, SMS ve internet için 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333'ü ücretsiz arayarak ya da*124#'yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi içinburayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.