FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Alıma Kapatılan Tarifeler
Fenercell Dörtte Dört Tarife

Hem konuşma hem mesajlaşma hem de  internet ihtiyacı için Fenercell'den Dörtte Dört Tarife!
Ayda  sadece 45 TL'ye Yurtiçi heryöne 1.000 dk ve 1.000 SMS, yanısıra 1 GB'lık  internet!

11.01.2019 itibariyle müşteri alımına kapatılmıştır. 

 

Aylık Ücret 45 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne
Görüşme Süresi
1.000 dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Adedi 1.000 SMS
Aylık Ücretsiz Yurtiçi Cepten İnternet Kullanımı 1 GB
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne
56,75 Kr / dk
Ücretsiz SMS'ler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne
40,75 Kr / SMS
Ücretsiz Cepten İnternet Kullanımı
Bittikten Sonra Yurtiçinde
0.00492 Kr / KB 

 

*  20.05.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Türk Telekom mobile taşıma ve faturalı tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlar için aylık ücret vergiler dahil 60 TL'dir. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir. Her yöne aramalar yurtiçi olmak  şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit  telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Yurt içi her yöne 1000 dakika görüşme süresi görüntülü aramalarda da kullanılabilir. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen  ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servislerkısımlarından ulaşabilirsiniz.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

** Yurt içinde Fenercell hatlarınızdan yaptığınız 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları yurtiçi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 

 • Tarife kapsamında 1.000 yurtiçi her yöne dakika, 1.000 yurtiçi her yöne SMS ve 1 GB cepten internet kullanımı sunulacaktır.  
 • Tarifenin aylık ücreti, numara taşıma yoluyla yapılan kayıtlarda, yeni hat tesisi ve mevcut faturasız tarifelerden geçiş yoluyla yapılan kayıtlar için 45 TL'dir.  
 • 20.05.2011 tarihi sonrası numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Türk Telekom mobile taşıyarak tarifeye kaydolan müşteriler ve mevcut faturalı tarifelerden geçiş yoluyla yapılan kayıtlar için aylık ücret 60 TL'dir.  
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan yurt içi her yöne dakika ve SMS'ler ile cepten internet kullanım hakları fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.      
 • Aylık yurt içi her yöne 1.000 dakikayı aşan yurtiçi aramalar 60 Kr/dk üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık yurt içi her yöne 1.000 SMS'i aşan yurtiçi SMS gönderimleri 60 Kr/SMS üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık yurt içi 1 GB cepten internet kullanımını aşan yurt içi cepten internet kullanımları 0.00492KR/KB üzerinden ücretlendirilir.                
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar, yurtdışına, Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır.  
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde ve web üzerinden SMS gönderimlerinde kullanılamaz.                            
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz yurt içi veri kullanımı Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.  
 • Tarifenin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.    
 • Abonelerin bulundukları tarifelerdeki hatlarını 12 aylık taahhüt süresi öncesinde iptal etmeleri, iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, diğer işletmeciye taşımaları, üçüncü bir kişiye devretmeleri ya da tarife değiştirmeleri halinde, formaların 70 TL'lik kısmı son faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarifenizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. 05 Ekim 2011 tarihinden itibaren tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın düşme periyodu 6 saniye olacaktır.


1 Şubat 2013 itibariyle 1XY (örn: 126,179 vb.) yapısındaki ücretli aramaların yurt içi ücretlendirmesi, eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.