Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

DÖNÜŞÜM FESTİVALİ

Fenercell

Dönüşen 2 GB Paketi

Fenercell’de Dönüşüm Festivali Başlıyor, SMS’ler GB’a Dönüşüyor.

Paket Bilgisi

Ayda sadece 79 TL’ye, 2 GB cepten internet, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS ya da 3 GB cepten internet ve her yöne 1000 DK Dönüşen 2 GB paketi Fenercell Mağazalarında!

Dönüşen 2 GB Paketi'nden hemen faydalanmak için Fenercell faturasız mobil tarifelerinde olmanız yeterli.

DONUSEN 2GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Dönüşen 2 GB Paketi’niz cebinize gelsin!

SMS’leri GB’a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555’e SMS gönderin 1000 SMS 1GB’ a dönüşsün.

DONUSEN 2GB yazıp 5555'e gönderin.

Hangi Paket? Dönüşen 2GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 1000 DK + Her Yöne 1000 SMS + 2 GB İnternet
Ne Öderim? 79 TL / AY
Nasıl Alırım? DONUSEN 2GB yaz 5555’e gönder.

Faturasız Müşteriler DONUSEN 2GB yazıp 5555'e SMS gönderin.

SMS'leri GB'a dönüştürmek için DONUSTUR yazıp, 5555'e SMS gönderin.

 • Dönüşen 2GB Paketi'nin fiyatı, son 30 gün içinde mevcut müşteriler için aylık 79 TL'dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL DONUSEN 2GB yazılarak 5555'e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell mobil numarası ise, numaranın tekrar Fenercell mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Fenercell mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB'dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

 • Son 30 gün içersinde Dönüşüm Festivali Portföyüne NA veya NT yolu ile gelen aboneler ve içerden Dönüşüm Festivali portföyüne geçiş yapan mevcut müşteriler SMS'lerini GB'a dönüştürebilirler.
 • Müşterilerimiz, Dönüşüm Festivali portföyündeki paketlerden birine kayıt yaptıktan sonra, 3 gün içerisinde "DONUSTUR" yazıp 5555'e SMS atarak bu faydadan ücretsiz olarak yararlanabilirler.
 • Dönüştürme faydası için ilk 3 gün içerisinde 100 sms'den fazla harcayan müşteriler ,o ay için dönüşüm kampanyasından faydalanamazlar.
 • Müşterilerimizin SMS'siz dönemde attığı tüm SMS'ler her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Dönüştürme faydası kapsamında sunulan ilave 1 GB cepten internetin geçerlilik süresi, paket bitiş tarihine kadardır.
 • Dönüştürme faydası, bir sonraki paket döneminde yenilenmeyecektir. SMS'lerini GB'a dönüştürmek isteyen müşterilerimizin, bir sonraki paket döneminde, tekrardan "DONUSTUR" yazıp 5555'e SMS atması gerekecektir.
 • Dönüştürme faydası iptal edilemez. Bir sonraki paket dönemine kadar SMS'ler GB'a dönüşmüş olur ve geri alınamaz. Bir sonraki paket yenileme döneminde, SMS'li paket yüklenir.
 • Dönüştürme faydası kapsamında verilen ek 1GB data kullanımı yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerli olacaktır.
 • Dönüştürme işlemi SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.

Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır. Fenercell İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

DONUSEN 2GB PAKETİ
PAKETE KAYIT DONUSEN 2GB --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN DONUSEN 2GB--> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL DONUSEN 2GB--> 5555
SMS'leri GB'a Dönüştürme
PAKETE KAYIT DONUSTUR --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN DONUSTUR --> 5555

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Fenercell mobil hatlarından yapılan 907 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

 

ONLINE BAŞVURU