Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

Muhteşem Paketler

Muhteşem Paketler ile abonelerimize 6GB, 12GB ve 20GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 100 SMS sunuyoruz.

Üstelik, taraftar hatlarla sınırsız konuşma avantajı ile

​​​​​​​​​

  Muhteşem 6GB Paketi Muhteşem 12GB Paketi Muhteşem 20GB Paketi
Paket İçeriği 750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
6GB
750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
12GB
750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
20GB
Paket Ücreti 120 TL/Ay 145 TL/Ay  175TL/Ay
Nasıl Alınır? MUHTEŞEM 6GB yaz 5555'e gönder MUHTEŞEM 12GB yaz 5555'e gönder MUHTEŞEM 20GB yaz 5555'e gönder

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

* Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma faydası tüm faturalı ve faturasız GSMobile, Fenercell, Taraftar, Trabzoncell, Bursasporcell, Kartalcell, Konyasporcell, FC Barcelona, KafkafCell, İzmir ve Samsuncell hatlarını aramalarda kullanılabilir.

Paketlere kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

Taraftarlarımıza özel sunduğumuz faturasız taraftar paketlerindeki abonelerimiz;
Muhteşem 6GB Paketine geçmek için MUHTEŞEM 6GB,
Muhteşem 12GB Paketine geçmek için MUHTEŞEM 12GB,
Muhteşem 20GB Paketine geçmek için MUHTEŞEM 20GB, yazıp 5555'e SMS göndererek, paketi satın alabilirler.

 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak, Fenercell Şampiyon tarifeye gelen müşteriler için Muhteşem 6GB Paketi’nin fiyatı aylık 58 TL, Muhteşem 12GB Paketi’nin fiyatı aylık 72 TL, Rakipsiz 20GB Paketi’nin fiyatı aylık 87 TL’dir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS, Müşteri Hizmetleri veya satış kanalları aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Muhteşem 6GB Paket iptali için İPTAL MUHTEŞEM 6GB, Muhteşem 12GB Paket iptali için İPTAL MUHTEŞEM 12GB ve Muhteşem 20GB Paket iptali için İPTAL MUHTEŞEM 20GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. 5555’e gönderilen SMS’ler ücretsizdir. İptal durumunda verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell ise, numaranın tekrar belirtilen tarifelere taşındığı tarih ile numaranın belirtilen tarifelerden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.

Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!

Paket Kayıt Kalan Sorgulama Paket İptali
Muhteşem 6GB Paketi MUHTESEM 6GB yaz 5555'e gönder KALAN MUHTESEM 6GB yaz 5555'e gönder IPTAL MUHTESEM 6GB yaz 5555'e gönder
Muhteşem 12GB Paketi MUHTESEM 12GB yaz 5555'e gönder KALAN MUHTESEM 12GB yaz 5555'e gönder IPTAL MUHTESEM 12GB yaz 5555'e gönder
Muhteşem 20GB Paketi MUHTESEM 20GB yaz 5555'e gönder KALAN MUHTESEM 20GB yaz 5555'e gönder IPTAL MUHTESEM 20GB yaz 5555'e gönder

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

 

ONLINE BAŞVURU