Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

İNTERNET PAKETLERİ

Fenercell

YouTube Paketleri

Cep telefonlarınız için YouTube kullanımlarında geçerli Haftalık ve Aylık İnternet Paketleri!

Paket Bilgisi

Şimdi cepten rahat rahat YouTube kullanmak isteyen müşterilere özel Aylık 30 GB, Aylık 5 GB ve Haftalık 15 GB YouTube Paketleri!

Eğer sizin de yüksek YouTube kullanımınız var ise; hemen Aylık veya Haftalık YouTube Paketleri’nden alın, doya doya YouTube’a bağlanın!

19.10.2022 tarihi itibarıyla 5GB Youtube Paketi ücreti 45TL, 15GB Youtube Paketi ücreti 55TL, 30 GB Youtube Paketi ücreti 75TL olarak güncellenmiştir.

Hangi Paket? Paket Geçerlilik
Süresi Nedir?
Ne​ Alırım? Ne Öderim? Nasıl Alırım?
5 GB YouTube 30 Gün Sadece YouTube
kullanımlarında
geçerli 5 GB
cepten internet
45 TL / Ay YOUTUBE 5GB yaz 5555'e gönder
15 GB YouTube 7 Gün Sadece YouTube
kullanımlarında
geçerli 15 GB
cepten internet
55 TL / Hafta HAFTA YOUTUBE yaz 5555'e gönder
30 GB YouTube 30 Gün Sadece YouTube
kullanımlarında
geçerli 30 GB
cepten internet
75 TL / Hafta YOUTUBE 30GB yaz 5555’e gönder

Paketlere kayıt SMS, Müşteri Hizmetleri veya Online İşlemler Uygulaması aracılığıyla yapılabilir.

 • Paket fiyatlarına KDV ve ÖİV dahildir.
 • Faturasız Paketlerden; Mobil Ofis, Faturasız Mobil Wifi, İşbirliği tarifeleri haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve Taraftar tarifeleri dahil Gelir Paylaşım Ortaklıkları tarifelerindeki müşteriler yararlanabilecektir.
 • Faturasız Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Paketler kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dır.
 • YouTube Paketleri'nin tanımlı olduğu süre boyunca YouTube kullanımları öncelikli olarak YouTube Paketi'nden düşer, paketler kapsamında sunulan faydaların tükenmesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da data faydası yoksa, YouTube kullanımları paketlerin geçerlilik süresi boyunca 2 KR/100 KB olarak, paketlerin geçerlilik süresi sona erdiğinde abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • YouTube dışındaki video içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımları paketler kapsamında değerlendirilmeyecektir. YouTube uygulaması/web sitesi üzerinden yapılan reklam gösterimleri reklam sağlayıcıları tarafından yapıldığı için bu esnada kullanılan internet, YouTube Paketleri kapsamında değildir ve kullanıcıların varsa diğer paket ya da tarife kotaları kapsamında değerlendirilecektir.
 • Paketlerin aktivasyonu ile müşterilerin 4.5G servisi de aktive edilecektir. (hali hazırda 4.5G servisini kullanmayan müşteriler için)
 • Paketlerin iptalinde bonuslar silinmez, son kullanım tarihine kadar kullanılmaya devam eder.
 • YouTube 5 GB ve 30 GB Paketlerine kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • YouTube 5 GB ve 30 GB Paketleri kapsamındaki faydanın kullanım süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • YouTube 5 GB ve 30 GB Paketleri 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • YouTube 5 GB ve 30 GB Paketlerinin iptal edilmesi halinde paket kullanım hakları 30 günlük kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilir.
 • YouTube 15 GB Paketi’ne kayıt için bakiyenin yeterli olmadığı durumlarda, 6 gün içinde abonenin hattında en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paket otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptal işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
 • YouTube 15 GB Paketi kapsamındaki faydanın kullanım süresi 7 gündür, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecek, paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • YouTube 15 GB Paketi 7 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir.
 • YouTube 15 GB Paketi’nin iptal edilmesi halinde paket kullanım hakları 7 günlük kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilir.
 • YouTube 5 GB Paketi’nin tanımlı olduğu süre boyunca kullanıcının 5 GB'a kadar olan YouTube kullanımları; YouTube 15 GB Paketi’nin tanımlı olduğu süre boyunca kullanıcının 15 GB'a kadar olan YouTube kullanımları; YouTube 30 GB Paketi’nin tanımlı olduğu süre boyunca kullanıcının 30 GB'a kadar olan YouTube kullanımları mevcut paketinden yemeyecek ve/veya mevcutta data paketi yoksa aşım yazmayacaktır.
 • Paketler kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde, bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibarıyla, paketlerin geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçilmesi halinde ise paket geçerlilik süresi sonunda ilgili paket iptal edilecektir.
 • Şirketimiz paketlerin fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Anılan paketlerden yararlanan müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan diğer paketlerden faydalanabilirler.

İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB'dir. Fenercell İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

  Pakete Kayıt Kalan Sorgulama Paket İptal Kısa Numara
5 GB YouTube Paketi YOUTUBE 5GB KALAN YOUTUBE 5GB IPTAL YOUTUBE 5GB 5555
15 GB YouTube Paketi HAFTA YOUTUBE KALAN HAFTA YOUTUBE IPTAL HAFTA YOUTUBE 5555
30 GB YouTube Paketi YOUTUBE 30GB KALAN YOUTUBE 30GB IPTAL YOUTUBE 30GB 5555

 

ONLINE BAŞVURU