Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

Efsane Paketler Yaz Kampanyası

Fenerbahçelilere özel faturasız Efsane Taraftar Paketleri Yaz Kampanyası 5GB, 12GB ve 20GB cepten internet seçenekleri ile Fenercell’de!

Efsane Taraftar Paketleri Yaz Kampanyası ile abonelerimize 5GB, 12GB ve 20GB cepten internet seçenekleri ile her yöne 750 dakika ve 100 SMS sunuyoruz.

Üstelik taraftar hatlarla sınırsız konuşma avantajı ile!

  Efsane Taraftar 5GB Paketi
Yaz Kampanyası​
Efsane Taraftar 12GB Paketi
Yaz Kampanyası​
Efsane Taraftar 20GB Paketi
Yaz Kampanyası​
Paket İçeriği

750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
5GB

750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
12GB

750DK
100 SMS
Taraftar hatlar ile sınırsız konuşma*
20GB

Paket Ücreti

65 TL / 28 Gün

85 TL / 28 Gün

100 TL/ 28 Gün

Nasıl Alınır?

EFSANE TARAFTAR 5GB YK yaz 5555'e gönder

EFSANE TARAFTAR 12GB YK yaz 5555'e gönder

EFSANE TARAFTAR 20GB YK yaz 5555'e gönder

*Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Paketlere kayıt SMS ile, Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ya da satış noktalarından yapılabilir.

Sunduğumuz faturasız taraftar paketlerindeki abonelerimiz;
Efsane Taraftar 5GB Paketi Yaz Kampanyasına geçmek için EFSANE TARAFTAR 5GB YK,
Efsane Taraftar 12GB Paketi Yaz Kampanyasına geçmek için EFSANE TARAFTAR 12GB YK,
Efsane Taraftar 20GB Paketi Yaz Kampanyasına geçmek için EFSANE TARAFTAR 20GB YK,, yazıp 5555'e SMS göndererek, paketi satın alabilirler.

 • Son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak, Fenercell Şampiyon tarifeye gelen müşteriler için Efsane Taraftar 5GB Paketi Yaz Kampanyası’nın fiyatı aylık 65 TL, Efsane Taraftar 12GB Paketi Yaz Kampanyası’nın fiyatı aylık 85 TL, Efsane Taraftar 20GB Paketi Yaz Kampanyası’nın fiyatı aylık 100 TL’dir.
 • Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 28. günde yenilenecektir.
 • Pakete kayıt SMS, Müşteri Hizmetleri veya satış kanalları aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 28 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 28 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 27 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Efsane Taraftar 5GB Paketi Yaz Kampanyası’nın iptali için İPTAL EFSANE TARAFTAR 5GB YK, Efsane Taraftar 12GB Paketi Yaz Kampanyası’nın iptali için İPTAL EFSANE TARAFTAR 12GB YK ve Efsane Taraftar 20GB Paketi Yaz Kampanyası’nın iptali için İPTAL EFSANE TARAFTAR 20GB YK yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. 5555’e gönderilen SMS’ler ücretsizdir. İptal durumunda verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom Mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom Mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom Mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell, GSMobile ve Konyasporcell numarası ise, numaranın tekrar belirtilen tarifelere taşındığı tarih ile numaranın belirtilen tarifelerden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • İlgili paketler Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır. Fenercell ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

ONLINE BAŞVURU