Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

Güncel Fatura İzle

Faturanızın kontrolü sizde!

Servis Bilgisi
Güncel Fatura İzle servisi ile harcamalarınızın son durumu cebinize otomatik gelsin. Ayrıca güncel fatura tutarınızı dilediğiniz kadar ücretsiz olarak sorgulayabilir, faturanızdan her an haberdar olabilirsiniz.

Güncel Fatura İzle servisi fatura kesim tarihinizi takip eden 10. ve 20. günlerde, içinde bulunduğunuz fatura dönemi için, faturalandırmamış güncel fatura tutarınızı sms bilgilendirmesi ile otomatik olarak iletir. Ayrıca Güncel Fatura sorgulamalarınızı dilediğiniz an sınırsız ve ücretsiz olarak da yapabilirsiniz.

UYE GUNCEL yazıp 555​5 e gönderin.

Kullanım

  • Servis üyeleri her ay otomatik olarak fatura kesim tarihini takip eden 10. ve 20. günlerde güncel fatura tutarlarını; henüz faturalandırılmamış toplam tutar, aylık ücretler, paket dışı kullanım, vergiler ve diğer ücretler kalemlerini içeren SMS ile bilgilendirilecektir.
  • Aylık Ücretler: Tarife ve bir faturalama dönemi içerisinde birden fazla alınamayan paketlerin tutarları, “Aylık Ücretler” başlığı altında görünür.
  • Kullanım: Katma değerli servisler, aşım ve paketsiz yurtdışı gibi kullanımların tutarları “Kullanım” başlığı altında görünür.
  • Vergiler: Telsiz kullanım vergisi, damga vergisi gibi devlete ödenen vergiler “Vergiler” başlığı altında görünür.
  • Diğer Ücretler: Bir faturalama döneminde birden fazla alınabilen paketler, cihaz taksitleri ve bağış servis ücreti tutarları “Diğer ücretler” başlığı altında görünür.
  • Mobil hattınıza ait Güncel borç bilginizi istediğiniz an öğrenmek için de cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip GUNCEL yazarak 5555 'e gönderin ya da *100#'yi tuşlayın.
  • Tüm tutarlara sabit ücret, paket ücretleri, tüm vergiler ve indirimleriniz dahildir. Ses ve SMS kullanımlarınız için son 6 saat, internet için son 12 saat hariçtir.

Aktivasyon İşlemleri​
Güncel Fatura İzle servisini aktif etmek için UYE GUNCEL yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilir ya da 444 0 907  Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Servis üyeliği gerçekleştikten sonra Güncel borç bilginizi sorgulamak için, GUNCEL yazarak 5555'e gönderebilir ya da *100#'yi tuşlayabilirsiniz. Bu servis sadece faturalı bireysel mobil hatlar içindir.

Ücretlendirme​
Servisin ücreti vergiler (KDV ve ÖİV) dahil aylık 2,99 TL dir.

Servisin üyeliği iptal edilmediği durumda faturalandırma dönemi bazında otomatik olarak yenilenecektir. Faturalandırma tarihinden 3 gün önce, Güncel Fatura İzle Servisi üyelerine, servisinin otomatik olarak yenileneceğine dair bilgilendirme SMSi gönderilecektir.

İptal İşlemleri​
Servis aboneliğini iptal etmek için IPTAL GUNCEL yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilir ya da 444 0 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

ONLINE BAŞVURU