Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz? Öne Çıkan Aramalar

Arayanı Bil Plus

Rehberinizde yoksa, ArayanıBil Plus’ta var!

Artık telefonunuz kapalıyken sizi arayan numaraların kime ait olduğunu tek SMS’le öğrenebilirsiniz.

Servis Bilgisi
ArayanıBil Plus servisi ile, telefonunuz kapalıyken ya da telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Ek olarak ulaşılamaz olduğunuzda sizi arayan hat sahiplerinin adı ve soyadı bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

ArayanıBil Plus abonelerini arayan hat sahiplerinin İsim ve Soy İsim bilgileri, RA Telekom ve İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti. ile yapılan iş birliği kapsamında sunulmaktadır. Servis abonesini ulaşılamaz durumdayken arayan hat sahipleri, RA Telekom rehberinde kayıtlıysa; hat sahibin adı ve soyadı ArayanıBil Plus mesajı içinde gönderilir. Bilgilerinin paylaşılmasına izin vermeyen hat sahiplerinin bilgileri iletilememektedir.

Ayrıca ŞimdiAra servisi sayesinde aradığınız numara kapalı ise, aradığınız kişi telefonunu açtığı zaman size, şimdi kendisine ulaşabilirsiniz mesajı da iletilecektir.

ArayanıBil Plus servisiniz aktif iken ulaşılamadığınız durumda sizi arayan kişiler size sesli mesaj bırakabilirler. Bırakılan sesli mesajları 888'i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.

Aktivasyon İşlemleri

  • ArayanıBil Plus servisine aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065'e SMS gönderebilirsiniz.
  • ArayanıBil Plus servisine daha avantajlı fiyatla 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066'ya SMS gönderebilirsiniz.
  • ArayanıBil Plus servisine aktifleştirmek için 444 0 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsiniz.
Ücretlendirme

ArayanıBil Plus servisinin aylık ücreti 9,90 TL tüm vergiler dahildir.

ArayanıBil Plus servisinin 6 aylık ücreti 41,90 TL tüm vergiler dahildir.

Servis üyeliği iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aylık abonelik tipi ayda bir, 6 aylık abonelik tipi de 6 ayda bir otomatik yenilenir.

Arayanıbil Plus servisinde otomatik yenileme yapılmadan önce ve yenileme yapıldığında aboneler SMS ile bilgilendirilir.

Kullanım süresi devam ederken servis aboneliği iptal edilirse, ücret iadesi yapılmaz.

ArayanıBil Plus Sesli Mesaj Merkezi'ne bırakılan mesajları dinlemek ücretsizdir.

Tüm ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Kullanım

ArayanıBil servisi aktif olan aboneler, iptal gerçekleştirmeden ArayanıBil Plus servisine üye olabilirler. Mevcut ArayanıBil üyeliği otomatik iptal edilecek ve ArayanıBil Plus servisine üyelik başlayacaktır. Bu durumda, iptal edilmiş olan ArayanıBil servisi için artık ayrıca ücretlendirme yapılmayacaktır.

ArayanıBil Plus servisi aktif olan aboneler, ArayanıBil servisine ayrıca üyelik gerçekleştiremez.

6 aylık ArayanıBil Plus servisi aktif olan aboneler, 1 aylık ArayanıBil Plus servisine ayrıca üyelik gerçekleştiremez.

Numara değişikliği yapıldığı durumlarda ArayanıBil Plus servis aboneliği sonlanacaktır. Numara değişikliği yapan abonelerimizin servisten yararlanabilmesi için servise tekrar abone olmaları gerekmektedir. Yeni abonelik ile birlikte tekrar ücretlendirme başlayacaktır.

Hattına yeterli bakiye bulunmayan faturasız müşterilerimiz servisten yararlanamaz. Yetersiz bakiye durumunda, servisin kullanma talebi 29 gün boyunca geçerli olur. Bakiye yeterli seviyeye gelirse aboneler servisten faydalanmaya devam ederler. Bakiye yeterli seviyeye gelmezse servis aboneliği iptal edilecektir.

Telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz olduğunuzda sizi arayanların bilgisi telefonunuzu açtığınız anda size iletilir. Şimdi Ara özelliği ise sadece Türk Telekom Mobil yönüne yapılan aramalar için bilgi gönderir.

İptal İşlemleri
Servis aboneliğini iptal etmek için IPTAL yazıp 7070'e kısa mesaj gönderebilir ya da 444 0 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

ONLINE BAŞVURU