FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Bilgisayarımdan
Fenercell’den Kademeli Taraftar Jet Tarifeleri

Tarife Bilgisi
Fenercell modem ile 6GB kademeli internet ayda 29TL. 

Üstelik, şimdi takımınızın attığı her gole 100MB hediye! 

Fenerbahçe’nin iç ve dış sahada oynanan Türkiye Kupası, Avrupa Kupaları ve Süper Lig karşılaşmalarında karşı takıma attığı her bir gol size 100MB internet kazandırıyor.

Ücretlendirme

İnternet Miktarı

 Kontrat Süresi

 Aylık İnternet ve 
Modem Cihaz Bedeli

Gole MB

 Kademeli 6 GB 

 12 ay

 29 TL

Takımınızın attığı her gole 100MB 
hediye


Kademeli tarifelerde, fatura dönemi içinde ilk kademe kotası dolduktan sonra her 1GB’lık kademe ek 5TL olarak ücretlendirilir. Fatura stop 49TL’dir. 49TL sonrası hız düşümü uygulanarak bağlantı hızı 1kbps’s düşer.

Taahhüt süresi bitiminde 6GB kademeli tarife aylık 35TL olarak ücretlendirilir.
Tarife dahilinde yurtiçi SMS gönderim ücreti 33,25 Kuruş/adet olarak ücretlendirilir. 

Tüm ücretlendirme detayları
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar
Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Teklif yalnızca bireysel müşterilere açıktır.
 • 12 ay taahhütlü tarifelerde, taahhüt süresi boyunca aylık 8TL jet modem cihaz taksit bedeli olarak, aylık 21TL 6GB internet kullanım bedeli olarak sunulmaktadır
 • Kademeli tarifelerde, fatura dönemi içinde ilk kademe kotası dolduktan sonra her 1GB’lık kademe ek 5TL olarak ücretlendirilir. Fatura stop 49TL’dir. 49TL sonrası hız düşümü uygulanarak bağlantı hızı 1kbps’s düşer.
 • Teklif dahilinde verilen Taraftar Modemler 21.6 Mbps veri indirme hızını desteklemektedir.
 • Tekliften tarife değişikliği, numara taşıma ya da yeni aktivasyon yoluyla faydalanabilirsiniz.
 • Yeni hat açılışı yapıldığı durumda, 40TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 16,30TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücretinin toplamı 12 ay taksitli olacak şekilde faturaya yansır. Aylık 1,36TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti abonelik süresince her ay abone tarafından karşılanacaktır.
 • Taahhütnameden doğan damga vergisi ilk faturanıza yansıtılır.
 • Fatura kesim tarihi her ayın 26’sıdır.
 • Tarife kapsamındaki internet kullanım hakkı internet APN ve Wap APN’de, ilgili fatura dönemi içerisinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Faturalı tarifelerden faturasız tarifelere yapılan geçişlerde tarife iptal olur ve kalan internet hakları silinir.
 • Tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalıdır; veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilir. Yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli olup, yurtdışında ve KKTC’de geçerli değildir.
 • Aynı TCKN üzerine 3’ten fazla data hattı alınamaz.
 • Taahhüt süresi içinde taahhüdünüz bozulursa o güne kadar yararlanılan indirim toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı ve kalan cihaz taksitlerinin toplamı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Gole MB uygulaması çerçevesinde hediye edilen MB’lar bir ay süresince geçerlidir ve 1 aylık sürede kullanılmadığı durumda bir sonraki aya devretmez.
 • Gole MB uygulaması, abonenin 12 aylık taahhüt süresi boyunca geçerli olacaktır. Hediye MB’lar abonenin ilgili tarifelere kayıt olarak taraftar modemi ile kullandığı hattına yüklenecektir.
 • Belirtilen hediye kullanım haklarına internet APN üzerinden yapılacak olan kullanımlar dahil olup, yurtdışı kullanımlar için geçerli değildir.
 • Türk Telekom Jet Mobil Modemle ilgili sorularınız için 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.
 • Bağlantı hızı abonenin ulaşabileceği en üst hızı göstermektedir. Bu hız kapsama alanına, coğrafi koşullara, şebeke yoğunluğuna, kullanılan cihaza ve bağlanılan siteye göre değişebilir.
 • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

Taahhütnameler
6 GB Kademeli Fenercell Tarifesi Taahhütnamesi

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?