FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Duyurular
Taraftar Grupiçi Sınırsız Paket

Sınırsız konuşmak ve mesajlaşmak isteyenlere

Paket Bilgisi
Taraftar Grupiçi  Sınırsız Paketi ile yurtiçi tüm  faturalı Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve KARTALCELL tarifelerindeki  müşterilerimiz ile sınırsız konuşabilir ve mesajlaşabiilirsiniz.

Ücretlendirme                             

Hangi Paket?

Taraftar Grupiçi Sınırsız Paket

Paketimle ne kadar konuşup mesajlaşabilirim?

Tüm faturalı Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve KARTALCELL tarifeleri ile sınırsız konuşma ve sınırsız mesajlaşma

Paket ücreti ne kadar?

Aylık 5 TL


Fiyatlara  KDV ve ÖİV dahildir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Paket Kapsamı ve Detayları

  • Paket kapsamında sınırsız grupiçi görüşme ve  mesajlaşma sunulacaktır.  Grupiçi  tanımına tüm faturalı Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve KARTALCELL tarifeleri  dahildir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez  satın alınabilecektir. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan paket  kapsamındaki faydalar fatura döneminin sonunda silinecektir.
  • Paket iptal edildiğinde paket kapsamındaki sunulan  faydalar ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir. İlgili  fatura döneminin sonunda kalan faydalar silindikten sonra bir sonraki fatura  döneminde paket tekrar satın alınabilecektir. Faturasız hatta geçiş yapılması  durumunda paket aboneliği sonlanacak, paket kapsamındaki faydalar silinecektir.
  • Paket yuklendikten sonra iptal edilmediği sürece her  ay yeniden yuklenecektir. Iptal edildiği zaman, fatura kesim tarihine kadar  kalan kullanımları fatura kesim tarihine kadar saklı kalacaktır.
  • Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasındaki  geçişlerde paket aboneliği devam edecektir. Paketten yararlanamayan bir  tarifeye geçiş yapıldığında paket aboneliği sonlandırılacaktır.
  • Pakete kayıt olunan fatura dönemi ile paketin iptal  edildiği fatura döneminde paketin kullanıldığı gün sayısından bağımsız olarak  paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  • Paket üyeliği ve iptali Müşteri Hizmetleri  aracılığıyla yapılabilmektedir.
Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?