+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Duyurular
Her ay Sil Süpür’den 5GB internet hediye

Numara taşıma veya yeni hat tesisi yoluyla bireysel faturalı Rakipsiz 2GB, Rakipsiz 5GB,  Rakipsiz 8GB, Rakipsiz 12GB tarifelerine 31.12.2021 tarihine kadar gelerek  Sil Süpür uygulamasına katılan müşterilerimize 2021 yıl sonuna kadar, her ay 5GB hediye internet hediye.

Numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile bireysel faturalı Rakipsiz 20GB ve Rakipsiz forma hediyeli 25GB Tarifelerine Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilerimize ise Sil Süpür uygulaması üzerinden 2022 yılı sonuna kadar, her ay 5GB internet hediye sunmaya devam edecek.

Sil Süpür Kampanyasına katılmak için;

  • Fenercell tarifeye geçiş işlemi aktif hale geldikten sonra Fenercell’in sarı lacivert renklerdeki Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması'na giriş yapıp Sil Süpür uygulamasına katılmak gerekmektedir.
  • Sil Süpür uygulamasından sunulacak hediyeler bazı müşteriler için her hafta Çarşamba, bazı müşteriler için her hafta Cuma günü 06:00'a kadar yenilenecektir. Müşterilerimiz hediyelerinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil işlemler uygulaması üzerinden öğrenebilir.

Rakipsiz tarifenin detaylarını incelemek için tıklayınız.

Siz de hemen Fenercell tarifelerine gelin fırsatı kaçırmayın.

Fenerbahçeli Fenercell ile konuşur.