+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Duyurular
Fenernet’te Limitsiz İnternet Dönemi Başladı

Fenernet’liler mevcut paketlerinin hızında ve ek hiçbir ücret ödemeden limitsiz internetten faydalanabilecek.
Fenernet’e online başvuruda bulunmak için hemen  www.fenernet.net adresini ziyaret edin!

Fenernet sarı lacivert internet!
444 0 907

Sıkça Sorulan Sorular

Taahhütsüz müşterilerin de limitsiz internet hizmetinden yararlanma hakkı var mıdır?
Taahhüt olmasa da ek ücret ödemeden limitsiz kullanım hakkı bulunmaktadır. Müşterilerimiz dilerse mevcut müşterilerimize özel avantajlı kampanyalarımız ile daha uygun koşullarla limitsiz internet tekliflerinden faydalanabilecektir. Mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır.

Tahhütlü müşterilerin taahhüt bitiminde paketlerine ne olacak?
Taahhüt süresince, mevcut paketlerin taahhütlü ücretleri değişmeden limitsiz hizmet sunulacaktır. Taahhüt bitiminde de limitsiz kullanım hakkı devam edecek ve müşterilerimiz dilerse taahhütlerini yenileyerek limitsiz internetten mevcut müşterilerimize özel avantajlı fiyatlarla faydalanabilecekler. Mevcut müşterilerimize özel kampanyalarımız çok yakında duyurulacaktır.

Limitsize geçişle birlikte fatura tutarlarında değişiklik olacak mı?
Hayır, yapılan düzenleme nedeniyle müşterilerimizin fatura tutarlarında bir değişiklik olmayacaktır. Müşterilerimiz mevcutta kullandıkları paketlerin ücretleri üzerinden, ek hiç bir ücret ödemeden limitsiz paketlere geçirilecektir. Mevcut AKN paketlerimizi kullanan taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süresince hiç bir ek ücret ödemeden limitsiz paket kullanacaklar, taahhüt sonunda ise liste fiyatları üzerinden yine limitsiz hizmet alabileceklerdir. Mevcut taahhütsüz müşterilerimiz ise paketlerinin mevcut liste fiyatları üzerinden limitsiz hizmet alabileceklerdir. Taahhütsüz müşterilerimiz isterlerse avantajlı limitsiz tekliflerimizden yararlanabileceklerdir.

Full Limitsiz paketler limitsiz internet düzenlemesinden etkilenecek mi?
Hayır, full limitsiz paketlerde AKN uygulaması olmadığı için yapılan düzenlemeden etkilenmeyecektir. Bu paketlerdeki müşterilerimiz hali hazırda limitsiz olduğu için herhangi bir güncelleme yapılmadan limitsiz hizmet almaya devam edeceklerdir.

Limitli Kota Aşımlı paketler limitsiz internet düzenlemesinden etkilenecek mi?
Limitli kota aşımlı paketlerde kota aşımı sonrasında aşım bedeli uygulaması devam edecek olup 25 GB olan AKN uygulamasına son verilecektir. Aşım bedeli uygulanmaya devam edecektir.

Düzenleme ile paket upload özelliğinde bir değişiklik olacak mı?
Hayır, upload hızları ile ilgili mevcut koşullar geçerli olacaktır.