+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Duyurular
Fenercell’lilere 2021-2022 Futbol Sezonu Kombine Yenilemede Öncelik Hakkı!

Faturalı Fenercell’li olmanın avantajı 2021-2022 Futbol sezonu kombine yenileme süreci boyunca sürüyor.

Kombine yenileme, öncelikli genel satış ve genel satıştan avantajlı şeklide faydalanmak için belirtilen tarihlerde passo.com.tr adresinden faturalı fenercell hattınızı girerek Fenercell’li olduğunuz onaylandıktan sonra işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde stadyuma gelen kullanıcılarımızda kombine kısmında ki Passolig görevlilerine faturalı Fenercell numaralarını ileterek onay süreci gerçekleştikten sonra faydalanabilecektir.

Kombine Yenileme
Eski hak sahipleri için 24 Kasım Çarşamba günü saat 09:00 itibarı ile başlayacak olan yenileme süreci, 30 Kasım Salı günü Kombine Kart Merkezi’nden saat 18:00’de, web sitesi üzerinden 23:59’da sona erecektir.
Eski hak sahipleri kombinelerini %10 indirimle alabileceklerdir.

Yenileme işlemi yapılabilmesi için Faturalı Fenercell’li olma şartı aranmaktadır.
Kombine Yenileme süreci işlemleri passo.com.tr web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilir veya Ülker Stadyumu Fenerbahçe Sükrü Saracoğlu Stadı kombine kart merkezinde saat 09:00 itibariyle hizmet verecektir.

Yenileme sürecinde, 2019-2020 sezonu sahipleri koltuklarını Passo.com.tr ya da mobil uygulama hesaplarına giriş yaptıktan sonra hesabım menüsü altındaki “Rezervasyonlarım” sekmesinden (Passolig Kombine Rezervasyonlarım) görüntüleyebilir ve satın alma adımına geçerek ödeme sonrası yenileme işlemlerini tamamlayabilirler. Koltuklar, 2019-2020 sezonu kombine sahiplerinin Passo hesabında yenileme döneminin son günü olan 30 Kasım saat 23:59’a kadar rezerve edilmiş olarak kalacaktır)

Kombine yerinde yer değişikliği yapmak isteyen hak sahipleri 1 Aralık Çarşamba günü kombine merkezine gelerek değişiklik işlemi gerçekleştirebilir. Yer değişikliği yapmak isteyen hak sahipleri yenileme sürecinde koltuğunu yenilemiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde satış işlemi yapılmayacaktır.

Öncelikli Genel Satış
3 Aralıkta faturalı Fenercell’lilere öncelikli olarak kombine yenileme hakkı sunulacaktır. Yenilme işlemi yapabilmeniz için Faturalı Fenercell abonesi olunması gerekmektedir.

Yer değişikliği yapmak isteyen taraftarlarımız ise; Faturalı Fenercell kullanıcısı ise 03 Aralık tarihinde öncelikli olarak satın alma işlemi yapabileceklerdir. Limiti 1 adet ile sınırlı olacaktır.

Yer değişikliği yapmak isteyen hak sahiplerinin, yenileme sürecinde koltuğunu yenilemiş olmaları gerekmektedir. Aksi halde satış işlemi kesinlikle yapılmayacaktır. Genel satış ve yenileme sürecinde stadımızdaki kombine kart merkezinin yanı sıra, www.passo.com.tr web sitesi üzerinden online olarak da kombine kart yenileme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Genel Satış
2021-2022 sezonu kombine kartlarının genel satışı 04 Aralık tarihinde başlayıp 15 Aralık tarihinde sona erecektir.
Kombine alacak taraftarlarımızın Fenerbahçe logolu passolig kart sahibi olması zorunludur.
Kombine kart alabilmek için; Fenercell abonesi olması zorunludur.
Genel satış döneminde Fenercell abonelerimiz ise (1 adet) kombine alma hakkına sahip olacaktır.