FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Duyurular
Fenercell Vip Tarifeye Gel 47GB İnternet Kazan!

Fenercell Gel Kazan kampanyası ile yeni aktivasyon, numara taşıma veya faturasız tarifelerden faturalıya geçiş işlemi yapan taraftarlarımıza özel 5GB internet avantajı sunuluyor.
Numarasını taşıyarak veya yeni hat alarak Fenercell Vip Tarifeye gelen taraftarlarımız Gel Kazan kampanyasının avantajından faydalanacak!

İlk ay 30GB internet sunan ve yurtdışında 60 dakika aranma sunan Fenercell Vip tarifeye geçen taraftarlarımız Gel Kazan kampanyası ile toplamda 47 GB internet avantajına sahip olacak.

Fenercell VIP Tarife ile her yöne 1500 dakika, her yöne 1500 SMS, 12 GB cepten internet ve taraftar hatları ile sınırsız konuşmanın keyfini ayda sadece 59TL’ye çıkarın! Üstelik Gel kazan kampanyası ile birlikte toplam 47 GB’lık internet avantajından faydalanın!

Fenercell’in stadyumda bulunan mağazalarına veya Türk Telekom bayilerine gidebilir ya da https://bireysel.turktelekom.com.tr/ozel-programlar/taraftarlar/fenercell/sayfalar/fenercell-vip-tarife.aspx?m=0 sayfasını ziyaret ederek başvurabilirsiniz!

Numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak Gel Kazan kampanyasına katılabilir. Fenercell VIP Tarife’den hemen yararlanabilirsiniz! Size en yakın Türk Telekom bayilerinden veya Fenercell Mağazaları’ndan Fenercell’li olabilirsiniz.

Detaylar

 • Gel Kazan kampanyası 30 Eylül'de sonlanacaktır.
 • Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan müşterilerimiz kampanyaya tekrar katılamazlar.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, bu süre içerisinde kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir
 • Belirtilen koşulları Kampanya kapsamında data kullanımları sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. TT Mobil, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İlgili hatta tanımlı farklı data faydası ya da paketi olması halinde öncelikli olarak Gel Kazan Kampanyası kapsamında sunulan data hakkı kullanılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da faydası yoksa abone mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde kampanya kapsamı haricindeki farklı bir faturalı tarifeye geçiş yapılması, faturalı hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere numara taşınması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması halinde verilen data hakkı iptal edilecektir.
 • Faydaların geçerlilik süresi dolmadan alınan kampanya kaydının iptal edilmesi halinde kampanya dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanılmaya devam edilebilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Söz konusu kampanyaya kayıt olan müşteriler, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. Müşterilerin herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, cihaz ve SIM kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Müşteriler SMS aracılığıyla ilgili kampanyayı iptal edebilecektir. Kampanyayı iptal etmek için;
 • 12 fatura dönemi boyunca 2GB cepten internet faydasına sahip abonelerin IPTAL GEL KAZAN 2GB yazıp 5101’e SMS
 • 12 fatura dönemi boyunca 3GB cepten internet faydasına sahip abonelerin IPTAL GEL KAZAN 3GB yazıp 5101’e SMS
 • 12 fatura dönemi boyunca 5GB cepten internet faydasına sahip abonelerin IPTAL GEL KAZAN 5GB yazıp 5101’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.


Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Hatta tanımlı faydalar kapsamında kalan cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555 'e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 6 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Sorgulamalar ücretsizdir.
 • İnternet hakkı için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Tarifeden kalan tüm haklar 9333’ü ücretsiz arayarak ya da*124#’yi ücrestiz tuşlayarak da öğrenilebilir.