FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturalı Faturasız Hat İşlemleri
Hat iptal bilgisi ve geçerlilik süreleri

Hattımı iptal ettirmek için ne yapmam gerekiyor?
Hat iptal talebinizi Fenercell Mağaza aracılığıyla, Fenercell Müşteri Hizmetleri'ne Türk Telekom hattınız ile 907, sabit hat ya da diğer operatörlerden 4440907 Sesli Yanıt Sistemi üzerinden ulaşarak ya da 02124786898 numarasına faks göndererek (kimlik fotokopiniz üzerine talebinizi, iptalini istediğiniz telefon numarasını/numaralarını ve bir adet sabit, bir adet cep telefonu irtibat numaranızı yazarak) iletebilirsiniz.

Hat iptali talebiniz için Fenercell Müşteri Hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Faturasız hatların geçerlilik süresini koruyabilmesi için düzenli olarak TL yüklenmesi gerekmektedir. Son yükleme tarihine göre belirlenen Aktif Süre ve Pasif Süre aşağıdaki şekildedir.

Aktif Süre (180 gün): Son yükleme tarihinizden itibaren 180 gün süresince hattınız hem arama yapmaya hem de çağrı almaya açık olur. 180 günün sonunda tekrar TL yüklememişseniz hattınız dış aramalara kapatılır ve 90 günlük pasif süre uygulaması başlar.

Pasif Süre (90 gün): Pasif süre boyunca hattınız dış aramalara kapalıdır sadece hattınızdan çağrı alabilirsiniz. Tekrar arama yapabilmek için TL yüklemeniz gerekmektedir.

Pasif sürenin bitimine kadar hattınıza TL yüklememeniz halinde ise hattınız tamamen kapatılır ve söz konusu hatta ilişkin Abonelik Sözleşmeniz iptal edilir. Söz konusu hattınızı adınıza yeniden tahsis ettirip kullanabilmeniz için hattın kapatılmasını takip eden 12 ay içerisinde bir Fenerium, Türk Telekom İletişim Merkezine (AİM) giderek yeni bir abonelik sözleşmesi imzalamanız ve abonelik ile ilgili belgeleri ibraz etmeniz gerekmektedir. Sözleşmenin feshi ve hattın kapatılmasından itibaren 12 aydan fazla bir süre geçmiş ise kapatılan hattınıza ilişkin aynı numarayı tekrar alabilmeniz garanti edilemez.

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?