FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturalı
6-0 Tarifesi

Efsane Skor Geri Döndü!
Fenercell 6-0 Tarifesinde 60 TL'ye Fenercell'liler ve Türk Telekom'lılar ile 5000 dk, sabit hatlarla 1000dk ve diğer operatörlerle 750dk konuşma imkanı yakalıyor!

Ücretlendirme

 

Ayık Ücret

 

60 TL

 

Hediye Dakika (Diğer Operatörler)
Hediye Dakika (Fenercell, Türk Telekom)

Hediye Dakika (ev/iş*)


 

750 dk


5000 dk


1000 dk

 

Dakika Ücreti (Her Yöne) 60 Kr / dk
SMS Ücreti 60 Kr / SMS

  Fiyatlara  KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil  fiyatlar olmasına dikkat ediniz. 

Hediye dakikalar sadece yurtiçi aramalar için geçerlidir. Kullanılmayan hediye dakikalar ve hediye internet kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmemektedir. Hediye dakikaların aşımında yurtiçi her yöne konuşma ücreti KDV ve ÖİV dahil 60 Kr/dk'dır.
Tarifenizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. 05 Ekim 2011 tarihinden itibaren tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın düşme periyodu 6 saniye olacaktır

Tarife kapsamındaki hatlar FCT veya benzer cihazlarda kullanılamaz. Aksi durumun tespiti halinde ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilir, tarifesi değiştirilebilir ( abone ile anlaşılan ve abonenin şartlarını taşıdığı Türk Telekom'un uygun göreceği başka bir tarife ile) veya abonelik sözleşmesi feshedilebilir.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

Yurt içi her yöne 750 dakika görüşme süresi görüntülü aramalarda da kullanılabilir. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.

** Yurt içinde Fenercell hatlarınızdan yaptığınız 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları yurtiçi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Fatura döneminizde, Tarife, Paket ve Kampanyalara ait kalan toplam sürenizi, SES yazıp 6000'a SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Dakika sorgulama servisinden alınan her bilgi mesajı ücretsizdir. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

(*) Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönleridir.

1 Şubat 2013 itibariyle 1XY (örn: 126,179 vb.) yapısındaki ücretli aramaların yurt içi ücretlendirmesi, eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir. 

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?