Tarifeler
Faturalı Bireysel Tarife
Faturasız Bireysel Tarife
Faturalı Kurumsal Tarife
Bilgisayardan İnternet
Bilgisayardan İnternet
Cepten İnternet
Kampanyalar
Hat İşlemleri
Fenercell 3G
Abone Alımı Sona Erenler
Yurtdışında Kullanım
Yurtdışını Arama ve SMS
Bilgisayardan İnternet //Bilgisayardan İnternet

 5  GB İnternet ve Fenercell Modem Sadece 25 TL!
  Fenercell'e özel tasarlanmış Fenercell Modemler ile  dizüstü bilgisayarınızdan internete ve e-postalarınıza hareket halindeyken bile  ulaşabilir, telefonunuzu meşgul etmeden kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde  her yerden internete bağlanabilirsiniz.

5 GB İnternet ve Fenercell Modem 25 TL

8 GB İnternet ve Fenercell Modem 39 TL

  Internet Paketlerine 12 ay abone olan herkese:

   
 • Fenerbahçe renklerinde Fenercell Modem,  
 • Fenerbahçe'nin attığı her gol için 100 MB mobil internet

      
      İnternet Paketleri:

 • Aboneler paket aşımlarında MB başına 0,05TL olarak ücretlendirilir.Veri kullanımlarından abonenin faturasına yansıtılacak en fazla fatura tutarı 99TL'dir.
 • 12 ay sonunda 5GB paket 39TL ile, 8GB paket 49TL ile devam eder.
 • Bu teklif kapsamında müşteri tarife içerisindeki internet kullanım hakkını yalnızca ilgili fatura döneminde kullanabilir. Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez. Örneğin müşteriye o ay 25TL karşılığında verilen 5GB yalnızca ilgili fatura dönemi içinde kullanılır. Kullanmadığı data haklarından bir sonraki ay yararlanamaz.
 • Müşteri kullandığı gün sayısı bazında ücretlendirilir. Örneğin fatura kesim tarihi her ayın 26'sı olan bir müşteri, ayın 16'sında tekliften yararlanmaya başladıysa, o ay için sadece 10 günlük bir kullanım yapmış olur ve bu 10 gün üzerinden ücretlendirilir. (O ayın 30 gün olduğunu düşünürsek ilk ay 10 günlük bir kullanım yapan müşteri, o ay için data bedeli aylık ücretinin 30 güne bölünmesi suretiyle hesaplanan günlük ücretin 10 ile çarpılmasıyla elde edilen tutar üzerinden ücretlendirilir, bu durumda müşteri 5GB'a kadarlık kullanım için 5.4 TL öder) Daha sonraki aylarda müşteriye aylık 16.2 TL karşılığında verilen 5GB yalnızca ilgili fatura dönemi içinde kullanılır ve müşteri 1 aylık kullanımı için 25 TL (Data bedeli: 16.2= TL, Cihaz bedeli: 8.80 TL) ile ücretlendirilir. 13. Aydan sonra müşteri 5GB data için 39 TL ile ücretlendirilmeye devam eder.  
 • Bu tarifeye özel olarak abonenin veri kullanımından oluşan ücretlendirmeye fatura limiti uygulanacaktır. Abonelere, veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 99 TL olacaktır. Abonenin kullanımlarının bu bedelin üzerine çıkması halinde abonelere ayrıca ücret yansıtılmayacaktır
 • Teklif stoklarla sınırlıdır. Mobil Modem'in kullanılabilmesi için yeni bir hattın, belirlenen tarifeler üzerinden, 3G servisi ile açılması gerekmektedir.
 • Fenercell Mobil Modem tekliflerinden 1GB, 2GB ve 4 GB İnternet Paketleri'ne abone olarak katılınabilir. 1GB Internet Paketi fiyatı ayda 19TL, 2 GB İnternet Paketi fiyatı ayda 35 TL, 4 GB İnternet Paketi fiyatı ayda 29 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

 

Etkinlik Fotoğrafları Fenercell Almanya | Bağlanmak için tıklayınız.
 

Derinev Web İstasyonu