FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Duyurular
Fenercell’den Sahur Paketi!

Faturalı ve faturasız Fenercell’liler Ramazan boyunca her gece sahur saatlerinde geçerli tam 10 GB cepten internet hediye ! Böylece müşterilerimiz Ramazan boyunca paket aşım derdi olmadan rahat rahat internet kullanabilecekler.

  • Kampanya, Ramazan boyunca (16.05.2018-14.06.2018 tarihleri arasında), 02:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir. İlgili tarihler arasında, müşterilerimiz istedikleri zaman SAHUR yazıp 5555’e göndererek kampanyaya katılabilirler.
  • Kampanyadan faturalı ve faturasız veri işleme izni olan müşterilerimiz yararlanabilecektir. SMS gönderimi sonrası, veri işleme izni olmayan müşterilerden veri işleme onayı istenecektir.
  • Faturasız müşteriler; kampanyaya katıldıktan sonra kampanya bitişine kadar 25 TL ve üzeri yüklemeleri durumda kampanya faydasından yararlanabileceklerdir. Ayrıca kampanya kaydından önceki 48 saatte yapılan yüklemeler de geçerlidir.
  • Ramazan Kampanyası’na katılan müşterilerimiz Sahur Kampanyası’ndan yararlanamayacaktır.


Sahur Kampanyası Cankurtaran Bağlantısı: https://cankurtaran/Pages/Internal/Sahur%20Kampanyas%C4%B1%202018_InternalPortal.aspx

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?